Uoga Uoga Mineralinė pudra


Nuo pat tos akimirkos, kuomet “Uoga Uoga” išleido savo pirmąsias mineralines pudras (ir ne tik!), mėginau atsispirti pagundai ką nors nusipirkti. Galvoje vis sukosi mintys “ai, galbūt dar nereikia kol kas, juk turiu ir to, ir ano…” Tačiau ir taip juk aišku, kad šitoks savęs “tramdymas” anksčiau ar vėliau geruoju nesibaigia.. Tad galiausiai, prieš maždaug 3 savaites, namo parsinešiau pirmąjį “Uoga Uoga” mineralinės pudros indelį.

uogauoga1

Produkto įpakavimą matote nuotraukoje – gražus, juodas ir nedidukas plastikinis indelis ant kurio besipuikuoja jau gerai pažįstamas “Uoga uoga” vardas. Įsigijau spalvą “Nemiegančioji gražuolė“, kadangi pagal aprašyma, pudra – labai šviesi, turinti neutralų/šiltai gelsvą atspalvį. Tiesa, prieš pirkdama turėjau galimybę pudrą šiek tiek išbandyti, tačiau žinant prekybos centrų apšvietimus, daliai merginų atspalvio rinkimasis labai dažnai gali būti kiek keblokas. Mano patarimas? Pasitepusios pudrą, visuomet stenkitės išeiti į lauką ir tuomet pažiūrėti, kaip atrodo. Parduotuvių apšvietimas beveik visada iškraipo spalvas, todėl po intensyviomis centrų lempomis visai neblogai atrodantis pudros atspalvis, lauke gali pasirodyti visiškai netinkantis. Jei lauke darganotas oras ar tiesiog neturite galimybės išeiti – rinkitės truputėlį šviesesnę spalvą. Skamba kiek baugiai, tačiau keletą spalvų patepusi ant rankų ir tuomet išėjusi į lauką, nustebau – dienos šviesoje beveik visos spalvos atrodė per tamsios.

uogauoga2

Šiek tiek gamintojo informacijos:
Natūrali veido pudra su gintaru
“Ši pudra yra pagaminta iš gamtoje randamų mineralų, todėl neturi jokių sveikatai žalingų sintetinių priedų ir yra visiškai natūrali, be to, jos sudėtyje yra gintaro, kuris iš jūros ir saulės gavo išskirtinių savybių, padedančių puoselėti odos grožį ir sveikatą!

Mūsų sukurta pudra sukuria lengvą ir itin natūraliai atrodantį makiažą. Ji – pagaminta natūralaus žėručio pagrindu, kuris efektyviai atspindi šviesą, todėl odos paviršius atrodo pastebimai lygesnis. Pudra gerai sugeria riebalų perteklių ir suteikia odai matinį efektą. Ji nekemša porų, leidžia odai kvėpuoti, o ilgainiui gali padėti išspręsti ir tam tikras odos problemas. Jos sudėtyje esantis gintaras kartu su cinko oksidu veikia priešuždegimiškai, ramina suerzintą odą, padeda gyti žaizdelėms, o titano dioksidas užtikrina efektyvią apsaugą nuo žalingų saulės spindulių”.

Nesu sudėčių ekspertė, tad vargiai ar mano žodžiu galima pilnai pasikliauti, tačiau mano nuomone – pudros sudėtis tikrai labai nebloga. Ganėtinai paprasta ir neperkrauta įvairiais ingredientais, tačiau kur kas turtingesnė už dalį mano nagrinėtų kitų gamintojų mineralinių pudrų. Apie gamintojo žadamą odos problemų gydymą nieko negaliu pasakyti – 3 savaitės nėra labai didelis laiko tarpas, ypač, jei produktas naudojamas nereguliariai ir ne kasdien. Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, tai – dekoratyvinės kosmetikos produktas, todėl labai didelių gydomųjų savybių neverta tikėtis, ypatingai, jeigu kiti naudojami kosmetikos ar veido priežiūros gaminiai nė kiek nepadeda atlikti šio darbo (ką jau kalbėti apie gyvenimo būdą). Man kur kas svarbiau, jog pudra nesukeltų naujų problemų – neužkimštų porų, nesukeltų spuogų ir bėrimų.. Kol kas šito nepastebėjau ir tai – išties džiuginantis faktas. 🙂

uogauoga3

Pati mineralinė pudra – labai lengva ir natūraliai atrodanti. Tam, kad veidas neatrodytų “miltuotai” ar kad neišryškėtų sausi odos plotai (jei tokių turima), prieš tepant pudrą veidą reikėtų gerai sudrėkinti veido kremu. Turiu jauną ir problematinę odą – kartais atrodo, jog ją kemša net oras (:D), tad nemėgstu veido apkrauti labai dideliu kosmetikos kiekiu, tam, jog viską “užmaskuočiau”. Man kur kas labiau širdies idėja naudoti kuo natūralesnes priemones, vengti makiažo kiek įmanoma, po truputį gydant odą. Tad mineralinė pudra – daugiau ar mažiau yra puikus pasirinkimas. Tepant veidą nedideliais kiekiais, produktą galima “sluoksniuoti”, taip suteikiant veidui didesnį maskavimą. Tačiau jei tenkinantis 1-2 plonais sluoksniais, pudra suteikia labai natūralų ir lengvą efektą, šiek tiek pamaskuoja paraudimus, sulygina veido spalvą, suteikia matinį (tačiau neišryškindama nelygaus odos paviršiaus!) užbaigimą. Jei kamuoja spuogai, itin pajuodę paakiai ar kitos odos bėdos – prireiks maskuoklio, kurį tepti reikėtų prieš mineralinę pudrą (jei jis skystas ar kreminis).
Vertinti pudros išsilaikymą ant veido sunku – jį, ko gero, nelabai sulyginsi su nenatūraliomis kreminėmis pudromis, tačiau čia yra ir pliusų. Nenatūralios kreminės pudros dažnai po keletos valandų pradeda “plaukti” (ypač, jei T zona riebi) ar palikti ant veido nelygius pudros lopinėlius. Norint to išvengti, veidą dažnai reikia “užtvirti” biria ar sausa veido pudra, kas kartais sukelia labai negražų ir dirbtiną efektą (ne visada, priklauso nuo naudojamų priemonių). Mineralinė pudra yra kur kas lengvesnė nei kreminė pudra ir kai kurios iš jų pačios iš savęs gali nors kuriam laikui pristabdyti riebalų perteklių (vadinamą blizgėjimą) ant veido, tad net po kurio laiko ji dažnai atrodo lengviau ir natūraliau nei aukščiau paminėti variantai. Man pačiai naudojant šią pudrą, veido T zona ‘blizgėti’ pradeda po kokių 3-4 valandų, priklausomai nuo oro, odos būklės ir t.t. Tačiau veidas neatrodo labai susiriebalavęs, tad perteklių “sugėrus” švelniai prispaudžiant prie veido ploną vienkartinę servetėlę arba užtvirtinus permatoma pudra (pati naudoju Everyday Minerals Finishing Dust, irgi mineralinė, irgi natūrali), laisvai galiu išbūti dar kažkiek laiko nenusivaliusi veido.

Apibendrinai vertinant – tikrai puikus lietuviškas gaminys, kurį laisvai galėčiau rekomenduoti. Negaliu tvirtinti, jog minusų visiškai nėra – pakuotė kartais išberia kur kas daugiau produkto nei norėtųsi, dangtelio apsauga laikosi gan silpnai, o ir kaina – didoka, net 65.90lt. Tačiau panaudojus šią mineralinę pudrą tiek laiko, galiu įsivaizduoti, jog, jei ateity ji man darys vis dar tokį pat įspūdį – galbūt pirksiu ir dar vieną indelį, nes šiame atsiliepime paminėti pliusai, mano nuomone, nusveria paminėtus minusus. Šią mineralinę pudrą (ir kitus “Uoga Uoga” gaminius) galite rasti visose gamintojo prekybos salelėse, taip pat ir gamintojo internetiniame puslapyje. Taip pat “Uoga Uoga” produkcija prekiauja ir prekybos centras “Rimi”, tačiau vargiai ar dekoratyvinę produkciją galėsite ten rasti.

Įvertinimas:
“Uoga Uoga” mineralinė pudra “Nemiegančioji gražuolė” – A-

Kur įsigyti?
uogauoga.ltgamintojo prekybos salelėse ir kt. (sąrašas nuorodoje)

 

 

One response to “Uoga Uoga Mineralinė pudra

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s