Natūralus lūpų putlintojas “Kandžiukas”


This post is for my lithuanian readers only. Sorry!

Pirmiausia pasakysiu, jog net jei ir pernelyg “nesididžiuoju” savo lūpomis, apie lūpų putlintojus (ar drastiškesnes priemones) niekad nesvarsčiau. “Dantų krapštukais” jų gal ir nepavadinčiau, tačiau nepatinka man jos ir tiek. Būtent dėl šios priežasties lūpų priemonių (išskyrus įv. lūpų balzamus) turiu labai minimaliai, nesu linkusi jas dar labiau išryškinti. O, bet, kad, tačiau – vieną kartą benaršant internete aptikau šį natūralų ir lietuvišką lūpų putlintoją gan šmaikščiu pavadinimu  – “Kandžiukas”. Kiek pagalvojusi nusprendžiau jį išmėginti, o dabar pamėginsiu pasidalinti savo nuomone su jumis. : )

kandziukas

Iš pradžių – oficiali gamintojo informacija:

Natūralus lūpų balzamas “Kandžiukas” – tai 100% natūrali priemonė, skirta paskatinti kraujotaką ir suteikti apimties jūsų lūpoms.
Priemonė drėkina, suteikia iki 40% daugiau putlumo ir sveiko raudonio lūpų odai.
Sudėtyje esantys taurieji makadamijų bei kakavos aliejai intensyviai drėkina lūpas.
Cinamonas, rozmarinas, aštrieji pipirai bei vitaminai A, D, E yra skirti intensyviai skatinti kraujotaką.

Jūs renkatės “Kandžiuką”, nes ši priemonė:

 • Natūrali;
 • Lietuviška;
 • Nebrangi;
 • Sudėtyje – aukštos kokybės ingredientai;
 • Augalinės kilmės sudėtinės medžiagos;
 • Tinka veganams;
 • Nebandyta su gyvūnais.

Priemonė tikrai veikia!

Ką daryti, norint išgauti geriausią preparato veikimo rezultatą:

 • Pamasažuokite lūpas šlapiu dantų šepetėliu;
 • Patrinkite jas drėgnu rankšluosčiu;
 • Užtepkite norimą kiekį preparato.

​Preparatas veikia ant drėgnų, sveikų lūpų.

Nenaudokite jei jūsų lūpos suskirdę arba suskilinėję.

Šalia šio gaminio galite naudoti drėkinantį lūpų balzamą, kadangi kuo drėgnesnės bus jūsų lūpos – tuo labiau preparatas veiks.
Preparatas gali dirginti bei graužti, tačiau tai tik požymis, jog preparatas veikia!

Sudėtis: bičių produktai, makadamijų, rozmarinų, erškėtuogių vaisių, kakavos aliejai, aštrieji pipirai, vitaminai: A, D, E, cinamonas.

Koks jums patogesnis?

 • 10 ml tabletės formos indelyje;
 • 5 ml išsukamoje tūbelėje.

kandziukas2

Pirmiausia sužavi gražus ir mielas balzamo įpakavimas – baltas indelis su žydru širdutėmis margintu lipduko fonu bei paukšteliu. Atidarius balzamą kiek pritrenkia stiprus ir aitrokas jo kvapas, tačiau nieko čia tokio, atsižvelgiant į balzamo sudėtį. Sakyčiau, savotiškai net patinka man. Nepaisant spalvos indelyje, balzamas yra visiškai bespalvis. Konsistensija – kietoka, tačiau prilietus pirštu, truputėlį aptirpsta. Geriausiai veikia tepant kiek drėngas, dar geriau – švariu dantų šepetėliu (drėgnu, aišku) pamasažuotas lūpas. Suteikia sveikio raudonio ir kiek paputlina. Rezultatas – matomas, bet vis vien subtilus, tad norinčioms ko nors itin efektingo ir stipraus – siūlyčiau persvarstyti šį pirkinį. Patepus lūpas, jas kurį laiką kiek maloniai pagraužia, po kokio pusvalandžio rezultatas pradeda blėsti.
Didžiausias minusas – kaina. Nėra ji neįkandama ir labai jau didelė, tačiau pati esu kiek pripratusi daugiau 20 litų už natūralų balzamą nemokėti. Vis dėlto, tai juk lietuviškas produktas, o tokiems dažnai nelengva būna išsilaikyti, juolab, kad pas mus naturalūs gaminiai dar nėra tokie populiarūs, kaip kad norėtųsi. Nežinau ar pati tai vadinčiau minusu, tačiau kai kurias gali ir netenkinti preparato švelnus poveikis. Tačiau juk reikia pažvelgti logiškai – negi galima tikėtis iš lūpų balzamo stebuklų? Mane rezultatas tenkina (tiesa, nuotraukų su mano lūpomis negausit :D)

Trumpai tariant – visai neblogas daikčiukas. Dar neapsisprendžiau ar kartočiau, apie tai daugiau pagalvosiu užbaigusi šį putlintoją, tačiau bent jau kol kas – mane tenkina ir patinka. Jei neatbaido kaina ir norit išmėgint – nieko nelaukit ir griebkit!

Įvertinimas:
B+/A-

Kur įsigyti?
naturaluslupubalzamas.lt; manodrabuziai.lt (25lt+5lt pašto išlaidos)

2 responses to “Natūralus lūpų putlintojas “Kandžiukas”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s